Zajrzyj do Centrum Kreatywności Targowa

Kliknij tutaj by przejść do materiału online organizatora

CK Targowa jest inkubatorem przedsiębiorczości sektora kreatywnego prowadzonym przez Krajową Izbę Gospodarczą.

Wspieramy pierwsze kroki stawiane w przygotowaniu i prowadzeniu biznesu. Nasz program związany jest z rozwojem zawodów przyszłości z branż sektora kreatywnego. Obejmuje wsparcie kierowane do przedsiębiorczyń i przedsiębiorców oraz mieszkańców i mieszkanek Warszawy. Inkubacja jest realizowana nie tylko w rozumieniu udostępniania biur, ale również poprzez organizację programów szkoleniowych, edukacyjnych i kulturalnych w przestrzeni konferencyjno-wystawienniczej.

Krajowa Izba Gospodarcza jest Operatorem CK Targowa od grudnia 2019 roku,  na kolejne 10 lat, na mocy umowy podpisanej z Miastem St. Warszawa w formule partnerstwa publiczno-prywatnego (PPP) dla miejskiego inkubatora przedsiębiorczości.

Prowadzony jest stały nabór na wynajem pomieszczeń biurowych dla przedsiębiorców  z sektora kreatywnego.

W inkubatorze CK Targowa swoje miejsce znalazło jak dotąd ponad 50 firm z sektora kreatywnego. Wiele spośród nich rozwinęło się w przedsiębiorstwa z powodzeniem funkcjonujące na rynku.

CK Targowa powstało w ramach projektu „Warszawska Przestrzeń Technologiczna – Centrum Kreatywności Targowa” dofinansowanego przez  Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego (w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013), w zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Targowej 56. Od otwarcia we wrześniu 2016 r. Centrum jest miejscem otwartym dla świata kreatywnego.

ORGANIZATOR:

Centrum Kreatywności Targowa

Logo organizatora