O Digital Fitness

Digital Fitness to sprawdzian umiejętności cyfrowych dla każdego.

Chcesz porównać swoje umiejętności z innymi osobami na rynku pracy? Podążasz za nowymi trendami i sprawnie poruszasz się w wirtualnym świecie? Chcesz wiedzieć jak ulepszyć swoje umiejętności? Wynik przeprowadzonych testów pomaga ocenić poziom wiedzy użytkowników związanej z nowymi technologiami, a także obrać właściwy kierunek w rozwijaniu kompetencji cyfrowych.

Ostatnie wydarzenia pokazały jak ważne jest sprawne poruszanie się w Internecie i szybka nauka nowych narzędzi. Zdalne nauczanie i home office były dla wszystkich motorem napędowym zmian codziennych przyzwyczajeń. Także ci, którzy do tej pory wzbraniali się przed nowoczesną technologią, musieli się z nią zaprzyjaźnić. Czy pandemia przyczyniła się do poprawy cyfrowych kompetencji Polaków? Sprawdzimy to w naszym teście Digital Fitness!

Sprawność korzystania z nowoczesnych urządzeń ma tę samą właściwość, co sprawność fizyczna – dzięki regularnym treningom możemy ją ulepszyć. Udział w teście pozwala na ocenę własnych umiejętności i wskazuje obszary, nad którymi badany powinien jeszcze popracować. Test zawiera nie tylko pytania teoretyczne, ale również praktyczne, mające na celu rozwiązanie konkretnego problemu.

Test dostępny jest pod tym linkiem, kliknij tutaj.