09.10 / Moje Innowacje

OPIEKUN

nokia

W dynamicznie zmieniającym się świecie innowacje stały się podstawą rozwoju. Każdego dnia nowoczesne produkty podnoszą jakość naszego życia i sprawiają, że staje się lepsze. Pomagają dbać o zdrowie i bezpieczeństwo społeczeństwa. Dowiedź się, które innowacje jak najszybciej powinieneś zaprosić do swojego domu.

Wysłuchaj podcastów z ekspertami, przeczytaj poradniki, które krok po kroku wprowadzą Cię do cyfrowego świata oraz weź udział w wyjątkowych wydarzeniach takich jak Noc Innowacji!

Zobacz film przewodni

OPIEKUN

nokia

WYDARZENIA | 09.10.2021

09.10.2021
W Internecie Różne miasta w całej Polsce 
Hybrydowe 

Noc Innowacji

Noc Innowacji to idealna okazja, aby zobaczyć osiągnięcia polskiej nauki i biznesu, a także przekonać się jak cyfryzacja, zaawansowane technologie i robotyka zmieniają nasz świat.
Tagi: Bioinformatyka , eCommerce , Finanse i Ubezpieczenia
Więcej +
09.10.2021
W Internecie 
Online 
10:00 - 13:00

Digital Dragons Academy – Wstęp do gamedevu & HR

Digital Dragons Academy to cykl zajęć poświęcony branży gier, skierowany do pasjonatów, studentów oraz innych osób stawiających pierwsze kroki w gamedevie. Pierwsze zajęcia online odbędą się już 9.10.
Tagi: Technologie , Programowanie , Edukacja
Więcej +
09.10.2021
W Internecie 
Online 
11:00 - 12:30

Startup Poland i Microsoft o technologiach w rolnictwie

“Ten temat mnie nie dotyczy”. Też tak pomyśleliście? Tym bardziej zachęcamy Was do uczestnictwa w debacie! Porozmawiamy o tym jakie są najnowsze trendy oraz innowacje w rolnictwie.
Tagi: AI i Data science , Innowacje , Klimat
Więcej +