Wirtualna rzeczywistość i biznesowe gry symulacyjne – Noc Innowacji w Centrum Symulacji Procesów Biznesowych UEW

Kliknij tutaj by przejść do wydarzenia

Jakie zastosowanie mają nowoczesne technologie w ekonomii? Na terenie kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu powstał innowacyjny obiekt wykorzystujący najnowsze rozwiązania informatyczne klasy Business Process Modeling Software oraz audiowizualne, w tym technologię VR, do szeroko rozumianego zarządzania procesami biznesowymi.

Skorzystaj z wyjątkowej okazji, spotkaj się z nami podczas Nocy Innowacji i zobacz Centrum Symulacji Procesów Biznesowych od środka. Wybierz się z nami na wirtualny spacer po pracowni i zobacz jak wykorzystać gry symulacyjne do budowy modeli procesów produkcyjnych, logistycznych, usługowych czy handlowych, ich analizy, pomiaru wyników i doskonalenia.

Centrum Symulacji Procesów Biznesowych powstało przy wsparciu funduszy unijnych, w ramach projektu: „PORTAL – Zintegrowany Program Rozwoju Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu” współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

ORGANIZATOR:

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Logo organizatora