Przyszłość zaczyna się dziś – innowacje w Łukasiewicz – ILiM

Kliknij tutaj by przejść do wydarzenia

Łukasiewicz – Instytut Logistyki i Magazynowania pełni rolę centrum kompetencji w zakresie logistyki i cyfrowej gospodarki. Realizuje prace badawczo-rozwojowe i usługi doradcze podnoszące efektywność funkcjonowania przedsiębiorstw, systemów gospodarczych i całych łańcuchów dostaw. Wspiera organy administracji publicznej w tworzeniu rozwiązań zapewniających przejrzysty dostęp do informacji i cyfrowych usług publicznych.

Prowadzi liczne projekty badawcze oraz usługi doradcze w szeroko rozumianym obszarze logistyki dla czołowych przedsiębiorstw i instytucji. W ramach projektów konsultingowych kreuje rozwiązania funkcjonalne, technologiczne i organizacyjne oparte na najnowszych trendach i standardach, które pozwalają zoptymalizować działalność logistyczną firm, doprowadzając do obniżenia kosztów logistyki przy zachowaniu wymaganego poziomu obsługi klientów. Kompetencje ekspertów Łukasiewicz – ILiM umożliwiają wspieranie i optymalizację wszystkich obszarów logistyki, w tym transportu (projektowanie efektywnych modeli transportowych i zasad współpracy z przewoźnikami), magazynowania (koncepcje technologiczna – organizacyjne magazynów i centrów logistycznych) czy zarządzania zapasami (dobór algorytmów uzupełniania zapasów). Optymalizacja działań logistycznych realizowana w projektach doradczych bierze pod uwagę efektywną obsługę wszystkich kanałów sprzedaży, w tym również e-commerce.

Posiada nowoczesne laboratoria prowadzące badania m.in. w zakresie technologii identyfikacyjnych i Internetu rzeczy. Aktywnie działa w europejskiej przestrzeni badawczej biorąc udział w programach badawczych UE z obszaru ICT oraz logistyki. Ekspercką wiedzę oraz interdyscyplinarne kompetencje wykorzystuje projektując wspólnie z Klientami nowe rozwiązania i produkty, wychodzące naprzeciw potrzebom użytkowników. Organizator największego w Polsce i drugiego co do wielkości w Europie- Polskiego Kongresu Logistycznego LOGISTICS.
Więcej informacji na: www.ilim.lukasiewicz.gov.pl

Ofertę swoją kierujemy do branży z obszaru zdrowia, TSL, Retail/FMCG, e-commerce, administracji publicznej, produkcji i przemysł 4.0. Zapraszamy do zapoznania się z materiałem filmowym prezentującym naszą ofertę.

Nasz Instytut pełni rolę centrum kompetencji w zakresie logistyki i cyfrowej gospodarki. Realizuje prace badawczo-rozwojowe i usługi doradcze podnoszące efektywność funkcjonowania przedsiębiorstw, systemów gospodarczych i całych łańcuchów dostaw.

ORGANIZATOR:

Łukasiewicz - Instytut Logistyki i Magazynowania

Logo organizatora
 • REJESTRACJA:
  Niewymagana
 • LINK: Łukasiewicz - ILiM na YouTube
 • WSTĘP:
  Bezpłatny
 • LOKALIZACJA:
  W Internecie
 • DATA:
  -
 • GODZINA:
  -
 • PRZESTRZEŃ:
  Online
 • WIEK:
  Dorośli
 • MIEJSCE:
  YouTube
 • JĘZYK:
  Polski