Debata online: Technologie przyszłości – co przyniesie przyszłość?

Kliknij tutaj by przejść do wydarzenia

Nowe technologie i innowacje towarzyszą nam każdego dnia. Ale czy tak naprawdę zdajemy sobie sprawę jak one wpływają na naszą codzienność? Automatyzacja, robotyka, sztuczne technologie dla wielu z nas to jedynie kolejne techniczne slogany. Dlatego eksperci z Capgemini: Marek, Mateusz, Bartek oraz Łukasz zapraszają na debatę, podczas której porozmawiamy o innowacjach w IT, jak nowe technologie na nas wpływają oraz jaką mogą otworzyć drogę do rozwoju kariery w IT.
Debata odbędzie się w sobotę 9.10 o godzinie 18:00 podczas Nocy Innowacji.

Marek Sowa jest Headem offeringu i innowacji ds. Sztucznej Inteligencji i Inteligentnej Automatyzacji w Capgemini Polska.
Ekspert ds. automatyzacji, transformacji i wdrożeń zaawansowanych technologii biznesowych. Odpowiedzialny za opracowywanie produktów i usług wspieranych przez sztuczną inteligencję. Praktyk skupiający się na realiach dzisiejszego biznesu łącząc technologię, świat operacji z wartością dla klienta końcowego. Sędzia w konkursu Digital Ars dla artystów tworzących sztukę dzięki wykorzystaniu Sztucznej Inteligencji. Twórca frameworków IPA Stardust, DIAMOND, MEE oraz Central Execution Point.

Łukasz Baran jest  Developerem Inteligentnej Automatyzacji w Capgemini Polska. Jego przygoda w IT trwa od niedawna ale cale jego życie kręciło sie wokoło technologii oraz innowacji.
Ekspert ds. automatyzacji, transformacji i wdrożeń zaawansowanych technologii biznesowych. Odpowiedzialny za opracowywanie produktów i usług wspieranych przez Iteligentną Automatyzację. Pasjonat w realiach dzisiejszego biznesu łącząc technologię, świat operacji z wartością dla klienta końcowego.

Bartłomiej Wasiuk jest architektem oprogramowania we wrocławskim oddziale Capgemini Polska. Pełni rolę lidera technicznego w zespole pracującym dla klienta z branży ubezpieczeń. Wieloletni praktyk w dziedzienie projektowania i tworzenia złożonych systemów dla klientów z róznych branż. Preferuje stack technologiczny oparty o język programowania Java. Zaangażowany w życie firmy jako bezpośredni przełożony grupy świetnych deweloperek i deweloperów. Doświadczony w pracy z metodykami Scrum oraz SAFe.

Mateusz Kleczek jest Managerem ds. architektury środowiska pracy w Capgemini Polska.
Odpowiedzialny za rozwój elementów globalnego portfolio grupy Capgemini w obszarze Digital Workplace oferowanego pod nazwą Connected Employee Experience.
W swoich działaniach skupia się na praktycznym zastosowaniu nowych i wschodzących technologii w miejscach pracy, podnoszących jakość komunikacji i kolaboracji w zespołach z uwzględnieniem zagadnień związanych z hybrydowym modelem pracy.
Od wielu lat zaangażowany jako mentor w środowisku architektów Capgemini wspiera w rozwoju młodszych współpracowników oraz działa jako trener w wielu inicjatywach non-profit.

ORGANIZATOR:

Capgemini Polska

Logo organizatora
 • REJESTRACJA:
  Niewymagana
 • LINK: Link do spotkania
 • WSTĘP:
  Bezpłatny
 • LOKALIZACJA:
  W Internecie
 • DATA:
  9.10.2021
 • GODZINA:
  18:00 - 19:00
 • PRZESTRZEŃ:
  Online
 • WIEK:
  Dorośli
 • MIEJSCE:
 • JĘZYK:
  Polski